^Powrót do góry

logo

Filtr
 • Gminyny Zakład Komunalny Sp. z o.o. we Włoszakowicach zaprasza na półkolonie na sportowo.

 • Photo15Takie oto słowa rozbrzmiewały w jednej z kilku pastorałek będących częścią tegorocznych jasełek, których wiodącym przesłaniem byłaprawdaokochającymBogu,oprzemianiezławdobroorazprzekonanieotym,żedobromasiłęzwyciężaćzło.

 • IMG 2438W piątkowe popołudnie, 18.12.2015 r. kl. IIG, razem z wychowawcą panem Michałem Omieczyńskim oraz panią Beatą Jankowiak, udała się do Wschowy, aby przekazać słodkie prezenty przygotowane jako paczka świąteczna dla wychowanków Domu Dziecka.

 • IMG 5278.JPGW tym roku w nieco inny sposób dzieci z naszego oddziału przedszkolnego  spotkały się z Mikołajem. Pojechaliśmy autokarem wraz z rodzicami  do Centrum Zabaw dla dzieci – „WidziMisie”. Powitały nas postacie bajkowe, z którymi wspólnie się bawiliśmy.  Dzieci odwiedził Święty Mikołaj, z którym zrobiliśmy sobie wspólne fotografie .

 • 25W czwartek, 17 grudnia po zajęciach szkolnych na Hali Sportowej we Włoszakowicach odbyły się Mistrzostwa Gminy w halowej piłce nożnej w kategorii dziewcząt. Ze względu na to, że w rozgrywkach mierzyły się tylko szkoły z Dłużyny i Włoszakowic, każda z tych szkół wystawiła swoje dwie reprezentacje.

 • IMG 2279.JPGDnia 11 grudnia na Hali Sportowej we Włoszakowicach w ramach lekcji WF odbył się Klasowy Turniej Piłki Ręcznej Gimnazjum w Dłużynie. Turniej był podzielony na dwie kategorie: chłopaki i dziewczęta. Razem rozegrano 6 spotkań, a tak prezentują się wyniki meczów i kolejność zajętych miejsc:

 • W październiku uczniowie kl. V pod opieką wychowawczyni oraz nauczyciela przyrody - p. K. Łakomego przygotowali zielnik pod hasłem "Drzewa i krzewy wokół nas" na konkurs zorganizowany przez Nadleśnictwo Włoszakowice oraz Gminny Zakład Komunalny. Dnia 16 grudnia odbyło się podsumowanie konkursu, połączone z prezentacją prac konkursowych oraz słodkim poczęstunkiem. Uczniowie klasy V zdobyli wyróżnienie i otrzymali ładne nagrody.

  A.Walczak

 • Photo87 grudnia uczniowie naszej szkoły wzięli udział w drugiej już w tym roku szkolnym audycji muzyczno - edukacyjnej. Tym razem odbyła się ona pod hasłem "Merry Christmas" i poświęcona była tradycjom i obyczajom Bożego Narodzenia.

 • Dnia 6 grudnia zgodnie z tradycją naszą szkołę odwiedził św. Mikołaj z pomocnikami - sympatycznym aniołkiem i wesołym reniferkiem. Najpierw zajrzał do przedszkolaków, którym wręczył prezenty, zrobił pamiątkowe zdjęcia i - oczywiście - wysłuchał wierszyków i piosenek.

 • IMG 1.JPGPierniczki bożonarodzeniowe są nieodłącznym elementem świątecznych słodkości. Ich wyjątkowość polega na charakterystycznym zapachu korzennych przypraw i oryginalnym przyozdobieniu.

 • turniej

  Dnia 20 listopada na Hali Sportowej we Włoszakowicach w ramach lekcji WF odbył się Klasowy Turniej Piłki Nożnej Gimnazjum w Dłużynie. Turniej był podzielony na dwie kategorie: chłopaki i dziewczęta. Razem rozegrano 6 spotkań, a tak prezentują się wyniki meczów i strzelcy bramek:

Copyrigcht © 2013 www.dluzyna.pl