^Powrót do góry

logo

walentynki-onlineW tym roku samorząd naszej szkoły włączył się w ogólnopolską akcję międzyszkolnej wymiany walentynek.

A zrobiliśmy to tak… Najpierw chętni uczniowie wykonali "papierowe" walentynki i przesłali zdjęcia p. J. Jaraczewskiej. Stały się one atrakcyjnym elementem „kwiatowej” prezentacji. Każdy ze slajdów opatrzony został cytatem z "Małego Księcia" o miłości lub przyjaźni. Następnie SU spotkał się z opiekunkami, wszyscy obejrzeliśmy powstałą prezentację i z zamieszczonej na profilu FB "Opiekunowie samorządu uczniowskiego" listy wybraliśmy 10 szkół, do których nasze pozdrowienia wysłaliśmy.

Naturalnie nasza Walentynowa prezentacja „powędrowała” także szkół w naszej gminie. My także otrzymaliśmy walentynki od różnych szkół.

Zapraszamy do obejrzenia naszej walentynkowej prezentacji oraz otrzymanych walentynek.

A.Walczak

Copyrigcht © 2013 www.dluzyna.pl