^Powrót do góry

logo

Magia wit1W czwartek 19.12.2019 roku przedszkolaki z Szkoły Podstawowej w Dłużynie postanowiły zrobić miłą niespodziankę świąteczną i wszystkich zaproszonych gości wprowadzić w atmosferę świąt Bożego Narodzenia. Przygotowały pod okiem swoich pań Uroczyste Jasełka, do których bardzo pilnie się przygotowywały. Przedstawienia były wyjątkowe. Mali aktorzy, we wspaniałych strojach prezentowali się doskonale na tle bożonarodzeniowej dekoracji.

Wszyscy ulegli magii występów przedszkolaków. Mali artyści z dużym przejęciem i zaangażowaniem wiernie odtwarzali swoje role, prezentowali umiejętności recytatorskie i wokalne. Niespodziankę zrobił nam również Święty Mikołaj, który znalazł dla naszych przedszkolaków czas i odwiedził nasze przedszkole.

Mając ogromny worek z prezentami rozdał upominki dzieciom, ale w zamian dzieci zaśpiewały mu piosenkę. Po występach przedszkolaki wraz z rodzicami udali się na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców. Wszystkim przedszkolakom należą się ogromne pochwały za zaangażowanie, nauczone perfekcyjnie wierszyki, kolędy i pastorałki, dzięki którym stworzyły wspaniałą, świąteczną atmosferę i podbiły serca całej widowni.

K.Ciążkowiska

Copyrigcht © 2013 www.dluzyna.pl