^Powrót do góry

logo

zakoczenie roku1Kolejni absolwenci pożegnali naszą szkołę. Tym razem były to dwie klasy: III gimnazjum oraz VIII. Uroczystość, w której - obok absolwentów - wzięli udział nauczyciele i rodzice oraz uczniowie kl. VI i VII, swoją obecnością uświetniła sekretarz Gminy Włoszakowice p. K. Chlebowska.

Pan dyrektor podsumował pracę szkoły w minionym roku szkolnym, zwracając uwagę na wybrane wydarzenia i konkursy oraz omawiając wyniki egzaminów gimnazjalnych oraz ósmoklasisty. Następnie nastąpiło wręczenie świadectw wszystkim absolwentom, wśród których najlepsze wyniki osiągnęli: J.Bąk, R.Dziatkowiak, W. Jakielczyk, N.Otto, N.Szulc. Uczniowie, którzy uzyskali stosowną średnią ocen otrzymali nagrody w postaci bonów do "Empiku" ufundowanych przez Radę Rodziców.

Uhonorowani zostali również rodzice absolwentów szczególnie zaangażowani w pracę na rzecz klasy i szkoły: p. J.Andrzejewska, p. A.Otto, p. J.Dudzińska, p. M.Kaczmarek-Mierzyńska, p. M.Bąk, p. M.Ratajszczak, p. M.Stachowska. Upominki oraz dyplomy otrzymali także uczniowie z wzorową frekwencją. Następnie przyszła kolej na wyróżnienia dla uczniów z kl. VI i VII. Później pan dyrektor zwrócił się do absolwentów z poradami i wskazówkami na dalsze - prawie dorosłe życie, gratulując jednocześnie osiągniętych wyników i życząc powodzenia. Z kolei wszyscy zgromadzeni na sali mieli okazję obejrzeć krótki program artystyczny oraz zabawne pożegnanie starszych kolegów przygotowane przez uczniów kl. VII. Miłe słowa skierowała do absolwentów także p. sekretarz Gminy Włoszakowice.

O godz. 9.30 rozpoczęła się msza św. kończąca rok szkolny, po której młodsi uczniowie udali się do szkoły. Najlepsi z nich również zostali wyróżnieni, otrzymując bony i inne nagrody oraz upominki. Podsumowawszy całoroczną pracę szkoły pan dyrektor poinformował wszystkich o zmianach kadrowych na przyszły rok szkolny oraz przypomniał o bezpieczeństwie podczas wakacji, które - jak ogłosił - właśnie się zaczęły...

A.Walczak

Copyrigcht © 2013 www.dluzyna.pl