^Powrót do góry

logo

k matematyczny5 czerwca 2019 w Jezierzycach Kościelnych odbył się VIII Gminny Konkurs Matematyczny przeznaczony dla uczniów klas 4-6 szkoły podstawowej. Naszą szkołę reprezentowali kl.6 Oskar Ratajczak, Bartosz Śledź, kl.5 Jakub Skorupiński, Kamil Nowak, kl.4 Marta Józefczak, Miłosz Pochanke, Jakub Stanek. We wtorek 18 czerwca w Salce Masońskiej Pałacu Sułkowskich we Włoszakowicach odbyło się podsumowanie tego konkursu. Z naszej szkoły w kategorii klas 4 laureatem został Jakub Stanek.

Otrzymał pamiątkowy dyplom i bon podarunkowy, który został wręczony przez wójta Gminy Włoszakowice. Serdecznie gratulujemy Jakubowi i dziękujemy za udział wszystkim uczestnikom. Życzymy dalszych sukcesów.

                                                                                               M.Jabłońska

Copyrigcht © 2013 www.dluzyna.pl