^Powrót do góry

logo

zakoczenie 0Dzieci uroczyście zakończyły jeden etap w swoim życiu, etap przedszkolny. Poprzez zabawę uczyły się wielu ciekawych rzeczy. Uczyły się żyć i współpracować w zespole, wspólnie przeżywać radości i smutki, osiągnięcia i niepowodzenia. To czego nauczyły się w przedszkolu to pierwszy bagaż doświadczeń na całe życie: pierwsza książka, pierwsze zabawy z rówieśnikami, pierwsza ocena pracy, pierwsze porażki i sukcesy.

To niezatarte wspomnienia dzieciństwa, ważne, a może nawet najważniejsze...tymi słowami rozpoczęło się uroczyste podsumowanie roku w Oddziale Przedszkolnym przy Szkole Podstawowej w Dłużynie w grupie SOWY, które odbyło się w dniu 17.06.2019 r. w wigwamie na Krzyżowcu.

Dzieci przedstawiły część artystyczną podsumowującą całoroczną pracę, natomiast rodzice przygotowali słodki poczęstunek i grill. Były wiersze, piosenki, tańce i podziękowania. Na dzieci czekało wiele atrakcji min. bańki XXL, gry wielkoformatowe, zabawy z klockami konstrukcyjnymi oraz spotkanie z Myszką Minnie. To był wspaniały rok! Słonecznych wakacji!

                                                                                                          E. Przewoźna

Copyrigcht © 2013 www.dluzyna.pl