^Powrót do góry

logo

W piątek 29 marca odbył się w naszej szkole seans filmowy. Uczniowie zostali podzieleni na dwie kategorie wiekowe: młodszą-klasy IV i V oraz starszą-klasy VI, VII, VIII i 3G. Seanse rozpoczęły się o godz. 15:00. Uczniowie  klas młodszych oglądali bajkę pt. "Angry Birds"w reżyserii Claya Kaytisa i Fergal Reilly. To kinowa odsłona popularnej gry Rovio Mobile. Film opowiada o życiu społeczności szczęśliwych ptaków-nielotów, mieszkających na pięknej wyspie.

Uczniowie uśmiali się podczas oglądania ich przygód. Starsi uczniowie natomiast obejrzeli film pt."Bezcenny Dar" w reżyserii Michaela O.Sajbela. Film ten ukazuje realistyczne problemy ludzi, dla których największą rolę w życiu odgrywają pieniądze. Uważam, że film ten jest godny obejrzenia i może nas skłonić  do refleksji.

Wszyscy kinomani podczas oglądania zajadali popcorn. Nasze seanse  zakończyły się o godzinie 18:00. Uważam, że warto było  przyjść i tak miło spędzić kilka godzin z koleżankami oraz kolegami. Nie mogę się doczekać następnego takiego wydarzenia. 

                                                        Julia Borowczak

Copyrigcht © 2013 www.dluzyna.pl