^Powrót do góry

logo

Krl i krlowa balu1Karnawał to miła, szalona, pełna wrażeń, kolorów, dźwięków, smaków i zabaw tradycja, nie tylko dla dorosłych. Bal karnawałowy jest atrakcją bardzo lubianą również przez dzieci i młodzież, dostarcza im wielu przeżyć i radości. Tak też było u nas, w dniu 22 lutego 2019 roku.
Na pięknie udekorowanej sali szkolnej pojawiły się kolorowe postaci. Młodzież przebrana była za bohaterów znanych bajek, można było zobaczyć: wróżki, koty diablice, księżniczki, piratów, policjantów, żołnierzy, …nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci.

Na sali podczas balu było bardzo kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy. Na koniec naszej zabawy wybraliśmy królową balu, którą została Aleksandra Ławniczak z klasy V i króla balu, którym został Krystian Dudziński z klasy VI. Wszyscy przebrani uczestnicy balu otrzymali nagrody ufundowane przez Radę Rodziców. I tym miłym akcentem w zabawnych nastrojach zakończyliśmy nasz bal i z niecierpliwością będziemy oczekiwać na kolejny, a ten już za rok!

                                                                                                                 E. Przewoźna

Copyrigcht © 2013 www.dluzyna.pl