^Powrót do góry

logo

zakoczenie rokuDnia 22 czerwca 2018r. odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018. Najpierw od godz. 8.30 swoje zakończenie mieli uczniowie klas „0” oraz I i III szkoły podstawowej. Wręczono świadectwa z wyróżnieniem.

Następnie od godz. 9.30 swoje zakończenie obchodzili gimnazjaliści oraz uczniowie klas 4 – 7 SP.  Pan Dyrektor Dariusz Walczak powitał przybyłych gości, rodziców, nauczycieli, pracowników szkoły oraz uczniów, a w szczególności absolwentów, którym jako pierwszym wręczono świadectwa ukończenia szkoły oraz nagrody książkowe.

Następnie wręczono stypendia naukowe i sportowe, nagrody za 100% frekwencję. Podczas części oficjalnej świadectwa, wyróżnienia i nagrody książkowe otrzymali także uczniowie pozostałych klas. Na koniec najstarsza klasa gimnazjalna przedstawiła ostatni już w tej szkole program artystyczny, przygotowany pod kierunkiem wychowawcy. Absolwenci podziękowali Panu Dyrektorowi za szkołę, w której czuli się bezpieczni, nauczycielom za przekazaną wiedzę i ciekawość świata, a rodzicom za trud wychowania. Do pożegnania absolwentów włączyli się tradycyjnie uczniowie klas drugiej gimnazjum i siódmej, którzy przygotowali program artystyczny na wesoło dla swoich starszych kolegach i życzyli im powodzenia w dalszym życiu. Na zakończenie Pan Dyrektor podziękował nauczycielom i pracownikom szkoły za całoroczną współpracę oraz życzył wszystkim zebranym udanych i bezpiecznych wakacji. Po uroczystości w szkole wszyscy udali się do kościoła, gdzie odbyła się wspólna uroczysta Msza Święta.

J.Zając

Dnia 22 czerwca 2018r. odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018. Najpierw od godz. 8.30 swoje zakończenie mieli uczniowie klas „0” oraz I i III szkoły podstawowej. Wręczono świadectwa z wyróżnieniem.

Następnie od godz. 9.30 swoje zakończenie obchodzili gimnazjaliści oraz uczniowie klas 4 – 7 SP.  Pan Dyrektor Dariusz Walczak powitał przybyłych gości, rodziców, nauczycieli, pracowników szkoły oraz uczniów, a w szczególności absolwentów, którym jako pierwszym wręczono świadectwa ukończenia szkoły oraz nagrody książkowe. Następnie wręczono stypendia naukowe i sportowe, nagrody za 100% frekwencję. Podczas części oficjalnej świadectwa, wyróżnienia i nagrody książkowe otrzymali także uczniowie pozostałych klas. Na koniec najstarsza klasa gimnazjalna przedstawiła ostatni już w tej szkole program artystyczny, przygotowany pod kierunkiem wychowawcy. Absolwenci podziękowali Panu Dyrektorowi za szkołę, w której czuli się bezpieczni, nauczycielom za przekazaną wiedzę i ciekawość świata, a rodzicom za trud wychowania. Do pożegnania absolwentów włączyli się tradycyjnie uczniowie klas drugiej gimnazjum i siódmej, którzy przygotowali program artystyczny na wesoło dla swoich starszych kolegach i życzyli im powodzenia w dalszym życiu. Na zakończenie Pan Dyrektor podziękował nauczycielom i pracownikom szkoły za całoroczną współpracę oraz życzył wszystkim zebranym udanych i bezpiecznych wakacji. Po uroczystości w szkole wszyscy udali się do kościoła, gdzie odbyła się wspólna uroczysta Msza Święta.

 

Copyrigcht © 2013 www.dluzyna.pl