^Powrót do góry

logo

mali artysci114 czerwca 2018 roku na Sali trójkątnej w siedzibie Gminy odbył się konkurs recytatorski dla przedszkolaków „Mali artyści”. Przesłuchania odbywały się w czterech grupach wiekowych: 3, 4, 5 i 6 laki. Nasze przedszkole reprezentowali: w grupie 4-latków Julia Czajka i Klaudia Pytlik, w grupie 6-latków Jakub Tajchert.

Artyści musieli stanąć przed publicznością i wyrecytować wcześniej wybrany przez siebie wiersz. Wśród wykonawców największą popularnością cieszyły się wiersze Jana Brzechwy. Stresu było co nie miara, ale wszyscy poradzili sobie znakomicie. W kategorii wiekowej, w której startowały dziewczyny nie było klasyfikacji, każdy otrzymał upominek. Kuba natomiast, jako starszak, zajął wysokie II miejsce pokonując przedszkolaków z placówek z całej naszej gminy. Serdecznie gratulujemy i dziękujemy rodzicom, którzy perfekcyjnie przygotowali dzieciaki.

A.Szymaniak

Copyrigcht © 2013 www.dluzyna.pl