^Powrót do góry

logo

konkurs informatycznyW dniu 18.05.2018r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w VII Leszczyńskich Mistrzostwach w Informatyce, które odbyły się w Zespole Szkół Elektroniczno-Telekomunikacyjnych w Lesznie. Patronat honorowy nad konkursem pełnił prezydent miasta Leszna. W festiwalu brały udział szkoły z Leszna oraz powiatu leszczyńskiego - Dłużyna i Lasocice.

Zmagania odbywały się w 3 kategoriach: szkoła podstawowa klasy IV-VI, szkoła podstawowa klasy 7 oraz II i III gimnazjum, szkoła ponadgimnazjalna. Po zakończeniu uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz upominki.

Wyniki konkursu zostaną przedstawione podczas Festiwalu Technologii w dniu 8.06.2018r.

Naszą szkołę reprezentowali: Jakub Skorupiński (kl.IV), Aleksandra Szramiak (kl.VI), Eryk Makała (kl.7), Mateusz Szulc (kl.IIIG). Wszystkim serdecznie dziękujemy za godne reprezentowanie szkoły i życzymy sukcesów.

M. Omieczyński

Copyrigcht © 2013 www.dluzyna.pl