^Powrót do góry

logo

wosp5W środowe popołudnie - 21.03 - w ZS nr 2 w Lesznie odbyło się podsumowanie 26 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zebrali się na nim przedstawiciele większości instytucji, które działały w ramach sztabu znajdującego się w tej szkole, do którego i my należymy.

Spotkali się więc nauczyciele z wielu szkół i przedszkoli, ale też organizatorzy innych działań na rzecz WOŚP – biegu, maratonu pływackiego, rajdu samochodowego, czy wystawy w Muzeum Okręgowym, a nawet straży miejskiej. Spotkanie zaszczycił swoją obecnością prezydent Leszna – p. Ł. Borowiak.

W ciepłych słowach podziękował wszystkim za włączenie się do finału WOŚP, podkreślając istotę działań zarówno w kontekście przekazanych fundacji środków, jak i jej roli wychowawczej – czyli wolontariatu. Zgromadzeni obejrzeli prezentację, na której umieszczone zostały zdjęcia przedstawiające większość zorganizowanych imprez i innych przedsięwzięć. Zostały one krótko omówione przez przedstawicieli odpowiednich placówek. Było nam miło znaleźć się w tym kręgu, a nasza szkoła otrzymała dyplom – podziękowanie.

samorząd uczniowski

Copyrigcht © 2013 www.dluzyna.pl