^Powrót do góry

logo

PN-SP1W dniu 08.03.2018r. udaliśmy się na halę sportową do Włoszakowic, aby wziąć udział w Gminnych Mistrzostwach Szkół Podstawowych w halowej piłce nożnej. Do rywalizacji stanęły szkoły z Krzycka Wielkiego, Bukówca Górnego, Włoszakowic i Jezierzyc Kościelnych. Graliśmy systemem „każdy z każdym” z podziałem na kategorię chłopców i dziewcząt. Rozgrywane mecze trwały po 10 minut.

Chłopaki uplasowali się ostatecznie na 5 miejscu, a dziewczęta na 4. Należy zaznaczyć, że naszą szkołę reprezentowali uczniowie młodsi rocznikowo, ale cenne doświadczenie, zaprocentuje w przyszłych latach. Gratulujemy sportowej postawy oraz walki na boisku.

Naszą szkołę reprezentowali: Martin Nowak, Dawid Miś, Jakub Skorupiński, Krystian Dudziński, Jarosław Dreier, Jacek Andrzejewski, Katarzyna Jakielczyk, Daria Borowczak, Kinga Owsianna, Julia Rozynek, Alicja Raszke, Roksana Pukacka.

J.Zając

Copyrigcht © 2013 www.dluzyna.pl