^Powrót do góry

logo

Tłusty czwartek w naszej szkole był dniem pełnym niespodzianek. Na śniadanie zjedliśmy pyszne pączki zakupione przez Radę Rodziców, a po południu spotkaliśmy się na balu karnawałowym.

Za sprawą barwnych strojów przenieśliśmy się w krainę baśni. Dzieci przebrane były za  bohaterów znanych bajek, na sali można było spotkać wróżki, królewny, delikatne motylki, rycerzy, piratów, policjantów, Spider-Mana, Batmana, ...  nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich  postaci.

Rozpoznać dzieci było bardzo trudno. Fantazja dzieci i kreatywność rodziców była imponująca, dzieci wyglądały bajecznie i kolorowo.
Były wspólne tańce, zabawy oraz konkursy. Na sali podczas pląsów zrobiło się kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia. Każda klasa miała możliwość zaprezentować stroje w paradzie po sali, i otrzymać upominki ufundowane przez Radę Rodziców.

Wspólna zabawa przyniosła wiele radości. Karnawałowe atrakcje umożliwiły dzieciom spędzić czas w radosnej atmosferze oraz dostarczyły niezapomnianych wrażeń. 

A.Szymaniak

Copyrigcht © 2013 www.dluzyna.pl