^Powrót do góry

logo

jaselka1„Jak co roku o tej porze, święta do nas się zbliżają
Z tej okazji przedszkolaki przedstawienie dla Was mają”

Święta Bożego Narodzenia to czas niezwykły związany z tradycjami i obrzędami.
W dobrym przeżyciu Bożego Narodzenia pomaga świadome pielęgnowanie tradycyjnych zwyczajów i rytuałów świątecznych. Jednym z nich są Jasełka, czyli widowisko o Bożym Narodzeniu, którego treścią była historia narodzenia Pana Jezusa.
21 grudnia grupa Krasnoludków i Smerfów wraz ze swoimi nauczycielkami z  oddziału przedszkolnego przygotowały dla rodziców, przybyłych gości oraz dyrekcji wspaniały występ artystyczny.

Dziewczyny z grupy Krasnoludków na wstępie wprowadziły w serca  wszystkich gości już na dobre świąteczną atmosferę przepięknie prezentując Taniec śnieżynek. Następnym punktem programu były tak bardzo wyczekiwane  Jasełka a po nich dzieci spotkały się z Mikołajem. Po zakończeniu występu, oklasków nie było końca, widać było że przybyli  goście byli pod ogromnym wrażeniem małych aktorów. Całe to spotkanie zakończono wspólnym poczęstunkiem zorganizowanym z pomocą wszystkich rodziców dzieci z oddziału przedszkolnego.

Wychowawcy oddziału przedszkolnego dziękują wszystkim rodzicom za pomoc w przygotowaniu przepięknych strojów swoich pociech na jasełka a także za pomoc w przygotowaniu poczęstunku.

                                                                                                                     E. Przewoźna

Copyrigcht © 2013 www.dluzyna.pl