^Powrót do góry

logo

Dzie Pluszowego MisiaDuże, małe, kolorowe, puchate i mięciutkie. Pluszowe misie opanowały Oddział przedszkolny w Dłużynie. „Przybyły”ze swoimi małymi właścicielami, aby bawić się, świętować i uczyć.

W dniu 24.11.2017r. przedszkolaki z grupy Smerfów oraz Krasnoludków uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia.

Mimo coraz nowocześniejszych i coraz atrakcyjniejszych zabawek, moda na misie nie przemija. Tego dnia każde dziecko przyszło do przedszkola ze swoim małym lub dużym przyjacielem –  Misiem, a każdy był piękny i wyjątkowy. Uroczysty dzień rozpoczął się od układania przyniesionych pluszaków w „Krainie Pluszowego Misia”. Przedszkolaki zostały zaproszone do wspólnej zabawy w misiowej krainie. Poznały historię święta, wspólnie bawiły się przy piosenkach. Dla dzieci w tym dniu w przedszkolu przygotowano wiele atrakcji: zabawy ruchowe i  plastyczne, zgadywanki, śpiewanie piosenek, misiowe tańce, fotobudka, degustacja ciasteczkowych misiów.

Ten dzień w przedszkolu pełen był uśmiechu oraz wspólnej zabawy, jednak najwięcej radości sprawił dzieciom sam fakt zaprezentowania swojego misia kolegom i możliwość zabawy z pluszakiem.

                                                                                                                   E. Przewoźna

Copyrigcht © 2013 www.dluzyna.pl