^Powrót do góry

logo

20 października przedstawiciele naszej szkoły wzięli udział w niecodziennej, wzruszającej uroczystości. Włoszakowickie koło turystyczne MKKT-PTTK „Łaziki” obchodziło jubileusz 50 – lecia działalności. Licznie zgromadzeni goście oraz młodzież ze szkół naszej gminy obejrzała program artystyczny przygotowany specjalnie z myślą o założycielach koła – państwie Jankowiak. Szczególnie podobały się nam piosenki turystyczne oraz miłe i zabawne wspomnienia najstarszych członków „Łazików”.

Nie mogło – oczywiście – zabraknąć wzruszającego przemówienia Pana Kazimierza Jankowiaka, a także licznych gratulacji, okolicznościowych wystąpień, odznaczeń, kwiatów i upominków, do których także się przyłączyliśmy.

Po części oficjalnej wyruszyliśmy na Rajd Jubileuszowy, przemierzając Włoszakowice i rozwiązując zadania specjalnie na tę okazję przygotowane. Wędrówkę zakończyliśmy przy leśniczówce w Koczurach.

Aby obejrzeć zdjęcia otwórz.

AW

Copyrigcht © 2013 www.dluzyna.pl