^Powrót do góry

logo

PN1W dniu 25.10.2017r. udaliśmy się do Krzycka Wielkiego, aby wziąć udział w Gminnym Turnieju piłki nożnej, w którym rywalizowali uczniowie z klas VIISP, 2G i 3G. Do rywalizacji stanęły szkoły z Krzycka Wielkiego, Bukówca Górnego, Włoszakowic i Jezierzyc Kościelnych. Graliśmy systemem „każdy z każdym, rozgrywane mecze trwały po 10 minut. Grze utrudniał silnie padający deszcz, który komplikował panowanie nad piłką i obronę strzałów.

Nasza szkoła uplasowała się ostatecznie na 5 miejscu, minimalnie przegrywając z pozostałymi bardzo silnymi rywalami. Gratulujemy sportowej postawy oraz walki na boisku.

Naszą szkołę reprezentowali Maciej Kalitka, Marcin Szydlewski, Patryk Szulc, Łukasz Pukacki, Mateusz Kędziora, Bartosz Pukacki, Szymon Pieśniak.

J.Zając

Copyrigcht © 2013 www.dluzyna.pl