^Powrót do góry

logo

sprztanie wiata1Uczniowie Szkoły Podstawowej w Dłużynie wraz z przedstawicielami innych szkół naszej gminy oraz ŚDS, wzięli udział w spotkaniu podsumowującym akcję: „Sprzątanie Świata”, które odbyło się 4 października br. w  Leśnictwie Krzyżowiec.

Uczestnicy musieli pokonać trasę leśną docierając na wyznaczone punkty. Na każdej stacji uczniowie musieli odpowiedzieć na pytanie dotyczące przyrody bądź segregacji odpadów. Wszyscy uczestnicy wykazali się wielką kreatywnością i zostali obdarowani prezentami. Świeże i chłodne powietrze zaostrzyło apetyty, na szczęście organizatorzy, Nadleśnictwo oraz Gminny Zakład Komunalny z Włoszakowic, ufundowali kiełbaski, które można było upiec przy ognisku.

Naszą szkołę reprezentowali:

Nadtochiy Wiktoria, Rozynek Mateusz, Dudzińska Zuzanna, Mania Paulina, Apolinarska Paulina, Józefczak Marta, Nowak Martin, Apolinarska Wiktoria, Skorupiński Jakub, Owsianna Kinga, Ratajczak Oskar, Szramiak Aleksandra, Borowczak Julia, Makała Eryk.

M. Omieczyński

Copyrigcht © 2013 www.dluzyna.pl