^Powrót do góry

logo

konkurs matematyczny7 czerwca 2017 w Jezierzycach Kościelnych odbył się VI Gminny Konkurs Matematyczny przeznaczony dla uczniów klas 4-6 szkoły podstawowej. Do testu przystąpiło 32 uczestników.

Naszą szkołę reprezentowali kl. 6 Jakub Bąk, Rozalia Dziatkowiak, kl.5 Kinga Jaskulska, Aleksandra Szramiak, kl.4 Bartosz Śledź.

W środę 21 czerwca w Salce Masońskiej Pałacu Sułkowskich we Włoszakowicach odbyło się podsumowanie tego konkursu. Z naszej szkoły w kategorii klas 5 laureatem została Aleksandra Szramiak. Otrzymała pamiątkowy dyplom i bon podarunkowy, który został wręczony przez wójta Gminy Włoszakowice oraz dyrektora ZS Jezierzyce Kościelne Mariusza Zakrzewskiego. Serdecznie gratulujemy laureatce i dziękujemy za udział wszystkim uczestnikom. Życzymy dalszych sukcesów.

M.Jabłońska

Copyrigcht © 2013 www.dluzyna.pl