^Powrót do góry

logo

piknikWe wtorek 20 czerwca 2017r. w naszym Oddziale przedszkolnym odbył się Piknik Rodzinny. To już 2 edycja corocznej imprezy, jaka tradycyjnie odbywa się w ogrodzie placówki. Plac przedszkolny stał się miejscem spotkań i zabaw dzieci i ich rodziców. Słoneczna pogoda sprzyjała wszystkim, którzy tego dnia przybyli świętować.

Dla tych, którzy odwiedzili nasz Oddział przedszkolny tego popołudnia przygotowano wiele atrakcji. Sercem pikniku stała się scena, na której występowały dzieci z przygotowanym programem z okazji zbliżającego się zakończenia roku szkolnego oraz Dnia Ojca. Rodzice z zaciekawieniem śledzili popisy dzieci, które nagradzali gromkimi brawami i uśmiechami.

Przy tzw. „szwedzkim stole” można było skosztować wspaniałych wypieków, które specjalnie na tę okazję przygotowały mamy przedszkolaków. Na zwolenników tradycyjnej polskiej kuchni czekały pyszne przysmaki prosto z grilla – zapach pieczonej kiełbasy roznosił się po całej okolicy.

Wielką atrakcją był Pan Klaun który częstował dzieci watą cukrową oraz robił różne zwierzątka z baloników, które następnie wręczał dzieciom.

Bardzo dziękujemy rodzicom za czynny udział w Pikniku Rodzinnym oraz za wspólną zabawę. Dzięki takim inicjatywom możemy wspólnie mile spędzić czas!

                                                                                                          E. Przewoźna

Copyrigcht © 2013 www.dluzyna.pl