^Powrót do góry

logo

Aktualności

Serdecznie zapraszamy rodziców na spotkanie z nauczycielami "drzwi otwarte",
które odbędą się w dniu 7 grudnia 2017 r.
Godziny w których nauczycie będą do dyspozycji rodziców:

drzwi otwarte grudzie

 

zawody klasa 1-3Dnia 20 marca 2018r. na Hali Sportowej we Włoszakowicach odbyły się wyścigi rzędów klas 1–3 SP. Do rywalizacji przystąpiły szkoły z Włoszakowic, Krzycka Wielkiego, Bukówca Górnego, Jezierzyc Kościelnych i Dłużyny. Dzieci konkurowały m.in. w takich konkurencjach jak: sadzenie ziemniaków, sztafeta pisana, bieg z kozłowaniem piłki, z przewrotem, wyścigi raków.

Czytaj więcej: Wyścigi rzędów klas 1-3 SP

wosp5W środowe popołudnie - 21.03 - w ZS nr 2 w Lesznie odbyło się podsumowanie 26 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zebrali się na nim przedstawiciele większości instytucji, które działały w ramach sztabu znajdującego się w tej szkole, do którego i my należymy. Spotkali się więc nauczyciele z wielu szkół i przedszkoli, ale też organizatorzy innych działań na rzecz WOŚP – biegu, maratonu pływackiego, rajdu samochodowego, czy wystawy w Muzeum Okręgowym, a nawet straży miejskiej. Spotkanie zaszczycił swoją obecnością prezydent Leszna – p. Ł. Borowiak.

Czytaj więcej: Podsumowanie 26 finału Wielkiej Orkiestry...

zumbafitnessZapraszamy wszystkich sympatyków aktwnego spędzania czasu na zajęcia ZUMBY.
Zajęcia odbywają się w sali gimnastycznej SP w Dłużynie we wtorki od godziny 18 do 19. Koszt 7 zł - osoba dorosła, 3 zł - uczeń.

DW

wiedzy o sporcie22 marca 2018r. w Krzycku Wielkim odbył się turniej wiedzy sportowej. W teście wzięło udział 30 uczniów w dwóch kategoriach: roczniki 2007–2005 oraz 2002–2004. Do testu przystąpili uczniowie i uczennice szkół z Włoszakowic, Krzycka Wielkiego, Bukówca Górnego, Jezierzyc Kościelnych i Dłużyny. Naszą szkołę reprezentowali: Paulina Mania, Roksana Gąda, Kamil Nowak oraz Jakub Skorupiński.

Czytaj więcej: Turniej wiedzy sportowej

Copyrigcht © 2013 www.dluzyna.pl