^Powrót do góry

logo

Aktualności

PNW dniu 17.10 udaliśmy się do Krzycka Wielkiego, aby wziąć udział w Mistrzostwach Gminy Włoszakowice klas IV- VI w piłce nożnej. Do rywalizacji stanęły szkoły z Krzycka, Włoszakowic, Jezierzyc Kościelnych oraz Bukówca. Po zaciętych pojedynkach uplasowaliśmy się na I miejscu a nasz bramkarz Oskar Ratajczak zdobył tytuł najlepszego bramkarza turnieju. Wszystkim zawodnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w następnych turniejach.

Czytaj więcej: Mistrzowie gminy w piłce nożnej.

KGHMSzkoła Podstawowa w Dłużynie zakupiła „mboty” (roboty edukacyjne) dzięki wsparciu finansowemu firmy KGHM Polska Miedź S.A. Serdecznie dziękujemy za okazaną pomoc.

superkoderzySzkoła jest uczetnikiem programu #SuprKoderzy prowadzonego przez Fundację Orange.

DEN2018„Gdy dzieci są małe podaruj im solidne korzenie, gdy są duże podaruj im skrzydła”- pod takim hasłem w piątek 12 października 2018 r. świętowano Dzień Edukacji Narodowej w Szkole Podstawowej w Dłużynie.

Zgromadzeni na sali uczniowie i nauczyciele obejrzeli program artystyczny. Występ rozpoczęła ”Piosenka dla nauczyciela”, którą zaśpiewali uczniowie klasy drugiej. Samorząd uczniowski przedstawił skecz z życia szkoły pt.”Lekcja wytrzymałości”. Po części artystycznej młodzież obdarowała wszystkich pracowników szkoły symbolicznym upominkiem – kubkiem z własnym imieniem.

Czytaj więcej: Dzień Edukacji Narodowej w Szkole Podstawowej w...

przeaje1W dniu 08.10 w Dłużynie odbyły się Mistrzostwa Gminy w Indywidualnych Biegach Przełajowych. W imprezie wzięły udział wszystkie szkoły z naszej.

Uczniowie rywalizowali o indywidualne zwycięstwa, ale także o tytuł najbardziej usportowionej szkoły w tej dyscyplinie. Najlepiej w swoich kategoriach wiekowych naszą szkołę reprezentowali:

Martin Nowak (kl. IV) - I miejsce

Zuzanna Walkowiak (kl. IV) - I miejsce

Adam Rejent (kl. IV) - III miejsce

Dawid Łupicki (kl. VI) - III miejsce

Kinga Owsianna (kl. VI) - III miejsce

Bartosz Pukacki (kl. IIIG) – II miejsce.

Czytaj więcej: Mistrzostwa Gminy w Indywidualnych Biegach...

Copyrigcht © 2013 www.dluzyna.pl